Dzień wagarowicza bez wagarów
min1Tak właśnie dzisiaj było – sale szkolne prawie wszystkie zajęte od samego ranka a w nich zajęcia. Nie takie jak zawsze, oczywiście, ale np. w salach 102 i 116 odbywały się warsztaty filmowe. W pracowni fizycznej zaś warsztaty filozoficzne i to przy sporej frekwencji! Prowadził je nasz pan dr Artur Dąbrowski.
W małej sali gimnastycznej było dość głośno, gdyż odbywały się warsztaty muzyczne a mieliśmy też zajęcia z informatyki i sztuki robienia zdjęć – też w tej formie prowadzone.
Było też dużo sportu: turniej piłki nożnej, turniej piłki siatkowej oraz konkurs rzutu kulą.
Turniej piłki nożnej wygrała drużyna klasy II TP/TM, która po wyrównanym meczu pokonała drużynę II TI. Najlepszym strzelcem tego turnieju został Przemek Dróżdż z II TP.
Turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Samorządności wygrała klasa I LO e1e2:
Karolina Sykuła, Patrycja Uryć, Magdalena Zając, Paulina Najman, Kamila Trzepizur, Katarzyna Różańska i Joanna Mirek.
Najlepszym miotaczem okazał się Stefan Strzelczyk z III TE, który rzucił kulą 5 kg. na odległość 12 metrów.
Pośród dziewcząt najlepsza się okazała Paulina Uryć z I LOE2 z wynikiem 7,55 m, ale rzucała kula o masie 3kg.
Wyniki turniejów przekazali nam: Alicja Borowczyk Szymanek, Dorota Szymczyńska, Michał Kalke i Piotr Borowski.
A to nie wszystko – w małej sali gimnastycznej klasa III TI przedstawiła zabawne scenki a nasi zdolni koledzy śpiewacy i muzycy prezentowali swoje umiejętności wokalne. Pośród nich również Mateusz Wieczorek, zdobywca wyróżnienia tegorocznej II edycji UAPA(Uczniowskiego Amatorskiego Przeglądu Artystycznego).Taki był nasz dzień wagarowicza bez wagarów.