logo SZ NR 1 w Kłobucku
Co dalej maturzysto…?
min_1zastanawiali się uczniowie z klas IVTEL, IIILO i IILO 14 marca 2017r. uczestnicząc w Dniu Otwartym AJD w Częstochowie. Instytut Techniki i Systemów Bezpieczeństwa przygotował ciekawą ofertę edukacyjną z która zapoznała się nasza młodzież realizująca profil policyjny. Wysłuchaliśmy wykładów: o ochronie własności intelektualnej i roli Policji w systemie bezpieczeństwa. Wzięliśmy udział w warsztatach promujących: ratownictwo medyczne i innowacyjne technologie wytwarzania wykorzystujące druk 3D i obrabiarki sterowane numerycznie. Spotkanie koordynowała mgr Beata Pluta przy udziale mgr Anity Ziomko-Nowak i mgr Marka Nowaka.

Do wiadomości podała p.A. Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr