logo SZ NR 1 w Kłobucku
min127. września uczniowie klas pierwszych o profilu mundurowym uczestniczyli w zajęciach integracyjnych w Parku Linowym w Złotym Potoku. Ta forma zajęć integracyjnych stała się naszą szkolną tradycją, bo zajęcia odbyły się po raz VI. W tym roku wzięło w nich udział 53 uczniów klas pierwszych realizujących rozszerzenie ogólnopolicyjne i strażackie. Jak co roku nauczycielom pomagali uczniowie klas drugich. Jak było? - zobaczcie na zdjęciach! Kto nie był niech żałuje - Do zobaczenia za rok! Zajęcia koordynowały p. Joanna Zmora i p. Anita Ziomko-Nowak, opiekę nad młodzieżą sprawowali: p.Beata Pluta, p.Monika Zych, p.Marek Nowak i p.Mariusz Nicia, p.Wojciech Grzybowski.

Do wiadomości podała p.  A. Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr