logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej odbyte
min_2 Uczniowie naszej szkole uczestniczyli w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej, które poprowadzili specjalnie dla mich przedstawiciele Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W ramach spotkania, młodzież nie tylko mogła wysłuchać krótkiej prelekcji prowadzonej przez przedstawiciela uczelni - mgr inż. Karolinę Grabowską, z Instytutu Techniki i Systemów Bezpieczeństwa, ale i wziąć udział w części praktycznej ćwicząc na fantomach. Każdy z uczestników spotkania miał okazję do zmierzenia się z posiadaną wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie stanowiło również doskonałą okazję do pogłębienia posiadanej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy.

Do wiadomości podały: p.A. Luberda-Sztyk i p. M. Zych

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr