logo SZ NR 1 w Kłobucku
Nasi koszykarze najlepsi w powiecie
min_1min_2Koszykarze Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku zdobyli trzeci raz z rzędu tytuł najlepszej drużyny w naszym powiecie.
Mistrzostwa rozegrano w systemie ,,każdy z każdym" w czasie gry 4x10 minut, a zawody odbył się na sali sportowej Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku. Nadmienię, iż drużyna przygotowując się do Mistrzostw Powiatu wystąpiła w Noworocznym Turnieju Koszykówki w Krzepicach, gdzie zajęła I miejsce.
Następnym wyzwaniem dla zespołu będą Rejonowe Mistrzostwa, które zostaną rozegrane 19 marca 2013 roku na hali sportowej ZS im. C.K. Norwida w Częstochowie. Uczniowie godnie reprezentują naszą szkołę z bardzo dużym zaangażowaniem i duchem walki podchodzą do każdego spotkania. Dzięki takiej postawie możemy być z nich dumni.
Wyniki poszczególnych spotkań XIV Powiatowych Mistrzostw w Koszykówce:

ZS Nr 1 Kłobuck - ZS Krzepice - 30- 29

ZS Nr 1 Kłobuck - ZS Nr 3 Kłobuck - 54- 35

ZS Nr 3 Kłobuck - ZS Krzepice - 42- 54

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw:

I miejsce – Zespół Szkół Nr 1 im. J. Kilińskiego w Kłobuck

Skład naszej drużyny:
Grzegorz Szyjka III LO E2, Bartosz Figlus II TI, Sebastian Wośtak II TL, Mateusz Matyja II LO E1, Robert Wręczycki III TB, Wojciech Toporek II TI, Filip Kajdana III LO, Szymon Dyluś II TI, Krzysztof Błaszczyk II TE - trenerzy: mgr Mariusz Nicia, mgr Michał Szczypior

II miejsce – Zespół Szkół im. W. Broniewskiego w Krzepicach
III miejsce – Zespół Szkół Nr 3 im. K. Kosińskiego w Kłobucku

Statuetki i dyplomy wręczali: Skarbnik PSZS w Kłobucku Zdzisław Wierus oraz Przewodniczący PSZS Dariusz Wojnowski, sędziował Zdzisław Noga.

 

Do wiadomości podał mgr Mariusz Nicia

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr