logo SZ NR 1 w Kłobucku
Sukcesy sportowe w imprezach z okazji Dni Długoszowskich
min_1min_2W XI Ogólnopolskim Kłobuckim Biegu Ulicznym szlakiem Jana Długosza znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. W kat. szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Wojciech Toporek a Sylwia Różańska wywalczyła 2 miejsce (367 osób startowało we wszystkich 14 kategoriach). W VI otwartym turnieju tenisa stołowego ,,Długosz też by zagrał" triumfowała Roksana Strugacz przed Anną Ociepką. Zwycięzców nagrodami, statuetkami i dyplomami z czerpanego papieru dekorowali: poseł p. Grzegorz Sztolcman, burmistrz Kłobucka p. Krzysztof Nowak, starosta p. Roman Minkina i Naczelnik Edukacji i Sportu – p. Maciej Biernacki.

 Do wiadomości podał mgr Grzegorz Garbaciak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr