logo SZ NR 1 w Kłobucku
Sztafetowe Biegi Przełajowe w Kłobucku
min_1min_230 września 2014 roku na terenie OSiR Kłobuck odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach brali udział nasi uczniowie: Alicja Jeziorska, Klaudia Szymańska, Roksana Korona, Patrycja Piekarska, Anna Strugacz, Magdalena Mielczarek, Beata Wręczycka, Bartosz Pacuła, Bartosz Luto, Sebastian Belka, Tomasz Napieraj, Kamil Gancarek i Kamil Lasota. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę spisały się rewelacyjnie zajmując pierwsze miejsce i to one będą reprezentować nasz powiat na Rejonowych Biegach  Przełajowych w Częstochowie. Chłopcy po bardzo wyrównanej walce musieli uznać wyższość Szkoły w Krzepicach i ZS nr 3 w Kłobucku. Na szczególne uznanie zasługują nasi najszybsi lekkoatleci: Klaudia Szymańska i Bartosz Pacuła. Nie sposób wyróżnić również trzech naszych uczniów, dzięki którym mogliśmy rywalizować w tym biegu, którzy swoi występem uratowali w ostatniej chwili skład 6 osobowej sztafety, a byli to: Magdalena Mielczarek, Kamil Gancarek oraz Kamil Lasota. 10 października nasi reprezentanci zmierzą się na Rejonie na podobnym dystansie 750 m dla dziewcząt i 1500 m dla chłopców. Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele p. Mariusz Nicia i p. Michał Kalke.

Do wiadomości podał p. M. Kalke

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr