logo SZ NR 1 w Kłobucku
Byli na Pucharze Świata w Skokach Narciarskich
minW rozgrywanym w tym dniu konkursie drużynowym, wszyscy mogli na żywo zobaczyć najlepszych na świecie skoczków narciarskich, mistrzów świata oraz mistrzów olimpijskich, w tym najlepszych polskich reprezentantów tej dyscypliny m.in. Kamila Stocha czy Piotra Żyłę, a było to 17 stycznia br.
Przeżyliśmy niepowtarzalną atmosferę kibicowania jaka panowała na skoczni, niesamowity, największy na świecie doping kilkudziesięciu tysięcy kibiców.

W wycieczce uczestniczyli uczniowie: Dobosz Klaudia i Krawczyk Kamila IIITF, Grądys Patryk IIITB,  Wośtak Paulina IILO1, Stępień Kornelia IILO2, Jankowska Gosia ITF, Królak Karolina, Drabik Angelika i Tasarz Ewelina IIIK, Strzelczyk Paweł, Dębowski Kamil i Cieśla Dawid IIITP. Opiekunami młodzieży byli: p. Rudzki Jacek, p. Biernacki Grzegorz, p. Gaździcki Jarosław, p. Lamik Marcin oraz p. Morawski Witold i p. Nicia Mariusz, organizatorzy imprezy.

Do wiadomości podał p. W. Morawski

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr