W środę 17 kwietnia 2024 r. w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego w naszej szkole odbył się Konkurs Biblijny dla klas pierwszych. Został przygotowany przez mgr Julię A. Lewandowską.

Z testem, który obejmował nie tylko zagadnienia z lekcji religii, ale również z języka polskiego, zmierzyło się piętnastu uczniów. Najlepsze okazały się uczennice klasy 1 TŻ: Natalia Cieleban – 1. miejsce oraz Julia Kaźmierczak – 2. miejsce, tuż za nimi był uczeń z klasy 1 MOS – Dominik Kałuża. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym konkursie.

W piątek w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku obchodzono Dzień Patrona. W trakcie uroczystości dyrektor szkoły mgr inż. Jacek Rudzki wręczył laureatom nagrody książkowe.